TEPELNÁ ČERPADLAKLIMATIZACEODVLHČOVAČESOLÁRYVZDUCHOTECHNIKA
Úvodní stránkaSlužbyKlimatizace - kompletní dodávka, instalace, servis

Klimatizace - kompletní dodávka, instalace, servis

Naší hlavní činností je dodávka, odborná instalace, záruční a pozáruční servis klimatizace a chlazení.  V této oblasti Vám nabízíme kompletní servis - zaměření klimatizace (zdarma), konzultace a výběr výrobku/značky (zdarma), cenová kalkulace (zdarma), dodávku, profesionální montáž, úklid při i po montáži, předání a zaškolení obsluhy. Dále pak servisní péči po dobu životnosti výrobku.

Dodáváme a instalujeme pouze klimatizace v praxi osvědčených výrobců (MITSUBISHI ELECTRIC, TOSHIBA, LG), u kterých máme jistotu vysoké kvality zpracování, téměř nulové poruchovosti a hlavně rychlé dodávky náhradních dílů. Jsme schopni řešit záruční opravy přímo u zákazníka beze ztráty záruky na výrobku. Navíc výše uvedení dodavatelé garantují dodávku náhradních dílů více než 10 let po ukončení výroby daného modelu (pozn. U čínských výrobků tato garance často není ani 3 roky a Vám pak nezbyde nic jiného, než zařízení demontovat a koupit nové, protože náhradní díl prostě neseženete!!!).

Hlavní důraz klademe na to, aby byl každý záruční i pozáruční servisní zásah vyřízen velmi rychle. Díky tomuto přístupu máme velké množství dlouhodobě spokojených zákazníků, kteří se k nám vrací nebo doporučují naši firmu svým přátelům a známým.

Záruka na výrobky, které jsou námi instalovány a pravidelně servisovány na základě podepsané servisní smlouvy, je prodloužena až o dva roky nad rámec záruky výrobce. Záruka na kvalitně provedenou montáž je standardně 60 měsíců.

Odbornost našich techniků a znalost produktů je zajištěna pravidelnými několikadenními školeními, která pravidelně pořádají dovozci jednotlivých značek do ČR. Naši elektrikáři i chlaďaři jsou pravidelně školeni ve svých oborech, aby byla zajištěna jejich profesní odbornost a znalost aktuálních norem, předpisů a nařízení. Jsme certifikovaná společnost dle nařízení EU a Ministerstva životního prostředí pro nakládání s chladivy.

Při instalaci výrobků používáme kvalitní montážní materiál a nářadí (například od výrobce Hilti). Instalaci provádí profesionální pracovníci z oboru elektro, chlazení a MaR. Montážní postup se řídí přesnými nařízeními jednotlivých výrobců a bezpečnostními předpisy platnými v ČR. Pracovníci jsou školeni většinou přímo výrobními závody v jejich školicích střediscích.