TEPELNÁ ČERPADLAKLIMATIZACEODVLHČOVAČESOLÁRYVZDUCHOTECHNIKA

Profil společnosti BEARS s.r.o.

BEARS s.r.o., specialista na tepelnou pohodu

Naše společnost se specializuje na kompletní dodávku, instalaci a servis tepelných čerpadel, klimatizační  a chladicí techniky.

Našim zákazníkům zrealizujeme dodávku a instalaci na klíč. Od projektu, zaměření, technické a obchodní nabídky, dodávky produktů a jejich následné instalace, až po záruční  i pozáruční servis.

Dodáváme pouze kvalitní a v praxi osvědčené výrobky od renomovaných výrobců z Japonska a Jižní Koreje. Tyto výrobky se vyznačují především velmi nízkým procentem reklamací a snadnou dostupností náhradních dílů - minimálně 10 let od ukončení výroby daného modelu.

Hlavní důraz klademe na to, aby byl každý servisní zásah (záruční i pozáruční) vyřízen velmi rychle. Díky tomuto přístupu jsme v uplynulých letech získali mnoho spokojených zákazníku, kteří přispěli k získání dalších zakázek.

Při instalaci výrobků používáme kvalitní montážní materiál a nářadí. Instalaci provádí profesionální pracovníci z oboru ELEKTRO, TEPELNÝCH ČERPADEL a CHLAZENÍ. Montážní postup se řídí přesnými nařízeními jednotlivých výrobců a bezpečnostními předpisy platnými v ČR. Pracovníci jsou školeni přímo výrobními závody v jejich školicích střediscích. Vzhledem k tomuto aspektu jsme schopni řešit záruční opravy přímo u zákazníka, beze ztráty záruky na výrobku.

Naše společnost BEARS s.r.o. je schopna uspokojit všechny skupiny zákazníků. Od těch nejnáročnějších až po ty, pro které je investice do klimatizace téměř nedostupnou záležitostí.

Hlavním a důsledně sledovaným cílem je spokojený zákazník.